Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22087
Stary 01.12.2019, 21:38
Parafrazując byłego polityka z Krakowa - "Ekstraklasa albo śmierć". Nie wierzę w cuda a tym bardziej że nagle ktoś się zjawi na białym koniu i sypnie kasą na transfery (wzmocnienia). Ratowanie klubu spóźnione o 3 lata a szkoda tej nie tak odległej przyszłości gdzie drużyna grała jak z nut.
Odpowiedz cytując