|
Parafrazując byłego polityka z Krakowa - "Ekstraklasa albo śmierć". Nie wierzę w cuda a tym bardziej że nagle ktoś się zjawi na białym koniu i sypnie kasą na transfery (wzmocnienia). Ratowanie klubu spóźnione o 3 lata a szkoda tej nie tak odległej przyszłości gdzie drużyna grała jak z nut.
|