|
Nie lubię siebie cytować ale po Pogon(10.08.2019)i wyskrobałem coś takiego....'Na ten moment uważam że mamy najsłabiej grający zespół od czasu przejęcia Wisły przez Cupiała'
Tragedii punktowej nie było, 4 w 4 meczach, potem przyszło 4-0 z ŁKS-em, czyli 7 pkt w 5 a potem......4 punkty w 12 meczach+ kompromitacja w PP.
Mamy jeszcze trochę meczów do przegrania, jak nie będzie cudów to je przegramy, szczególnie z ŁKS.....Zostaniemy z tylko 4 punktami ale już w 15 meczach.
Reszta odjedzie nam tak że jeśli faktycznie spadek oznacza upadek, to trio grubo się zastanowi czy warto cokolwiek inwestować, jak 'sprawa' jest przegrana.
Ogólnie wygląda na to że 'spadamy aooo, spadamy aejao'
|