Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 01.12.2019, 21:05
Utrzymać się pewnie jakimś cudem utrzymamy. Obawy budzi fakt, że jesteśmy ostatni w tabeli i jako taki zespół nigdy nie kupowaliśmy / pozyskiwaliśmy zawodników w przerwie zimowej, która jak wiemy jest gorszym oknem na zakupy.
Jak nowi gracze będą spoglądali na możliwości gry w ostatnim zespole tabeli?



Sytuacji było więcej niż zwykle natomiast pytanie czy będziemy w stanie się zebrać jeszcze do świąt z kilkoma punktami? Obyśmy byli dobrze fizycznie przygotowani do wiosny bo tam nie będzie żartów i każda piłka może być na wagę utrzymania.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując