Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 01.12.2019, 21:01
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No toż sie pytam po ile lat maja tutaj osoby piszace,ze dla nich 4 pkt straty i 20 meczów do rozegrania i zdobycia 60 pkt ,jest powodem do uznania ze juz spadlismy z ligi.
Tu chodzi bardziej o statystykę. W poprzednich sezonach ekipa, która po 17 kolejkach miała tyle pkt co my po prostu spadała, chociaż też miała "tylko" 4-5 pkt straty.

Sęk w tym, że dla słabych drużyn odrobić 4 czy 5 pkt straty to jest naprawdę poważny wyczyn.

Fakty są jednak takie, że graliśmy lepiej. Wisła wydaje się zaczyna funkcjonować a to zwiastuje zdobycze punktowe. Jeśli będą 2-3 wzmocnienia (tak jak mówię - wzmocnienia, a nie kolejny szrot którego nikt nie chciał) to się utrzymamy.

Moim zdaniem na gwałt potrzeba stopera i lewego obrońcę, a także dobrego zawodnika na pozycji nr 8 (o 10 nawet nie marzę, bo dobra 10 naprawdę kosztuje).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując