Wojtas napisał(a):

No toż sie pytam po ile lat maja tutaj osoby piszace,ze dla nich 4 pkt straty i 20 meczów do rozegrania i zdobycia 60 pkt ,jest powodem do uznania ze juz spadlismy z ligi.
Z takim podejsciem to forum nie da sie czytać,zmienice ludzie jedną rzecz : podejscie życiowe albo to forum.
|
Popieram w całej rozciągłości.