Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.12.2019, 20:56
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie najlepszy mecz w sezonie. Pechowo przegrany. Niemniej jednak, pod względem kultury gry, wreszcie zaczęło to jakoś wyglądać.

No i Chuka jak wszedł na środku - czyli swojej nominalnej pozycji - i reszta wiedziała, gdzie biegać, od razu pokazał się z dobrej strony.

Pierwszy raz w tym sezonie, po meczu czuję niedosyt, ale nie ma wkurzenia na kaleczenie gry w piłkę. Gdyby Kuba nie wybronił dwóch strzałów Lechii, to pewnie dwie bramki by wpadły.

Grając tak jak dzisiaj, mamy szanse wygrać z każdym (choć wiadomo, że nie wszystkie mecze). ..a to dopiero dwa tygodnie z nowym trenerem i widać całkiem inne ustawienie w środku. Trzy tygodnie temu, nie byliśmy w stanie skontrować ofensywnie nastawionej Arki.
Zgadzam sie z tym co napisałeś. Szkoda tylko że chociaż remisu nie było z tego. No ale trzeba grać dalej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując