Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 01.12.2019, 20:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możemy spaść, ale po walce, jak mężczyźni. Ale na tym forum to tak z 50% nie ma jaj.
Co drugi przy pierwszej przeszkodzie się wypina i ściąga spodnie, bo widać taka wola wszechświata, nic się już nie da zrobić.



No toż sie pytam po ile lat maja tutaj osoby piszace,ze dla nich 4 pkt straty i 20 meczów do rozegrania i zdobycia 60 pkt ,jest powodem do uznania ze juz spadlismy z ligi.

Z takim podejsciem to forum nie da sie czytać,zmienice ludzie jedną rzecz : podejscie życiowe albo to forum.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.12.2019 o godz. 20:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując