W końcu widać światełko w tunelu. W przeciwieństwie do poprzedniego wuefisty zawodnicy wiedza jak maja biegać. Teraz ewidentnie widać ze przygotowania do sezonu zostały s.......one. Tak na szybko to Sadlok powinien mieć indywidualne przygotowanie kondycyjne bo po nim najbardziej było widać brak kondycji. Nie ma pary w nogach to nic nie będzie wychodziło. Proste jak budowa cepa. Ja po dzisiejszym meczu jestem optymistą
