Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 01.12.2019, 20:26
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale co tam oni juz wiedzą ze spadliśmy,pozostaje rozłożyć ręce i beczeć.Ludzie ile wy macie lat,w życiu tez zawsze tak narzekacie i od razu odpuszczacie? zastanówcie sie na podejsciem do tematu.
Możemy spaść, ale po walce, jak mężczyźni. Ale na tym forum to tak z 50% nie ma jaj.
Co drugi przy pierwszej przeszkodzie się wypina i ściąga spodnie, bo widać taka wola wszechświata, nic się już nie da zrobić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując