Temat
:
[XVII kolejka]Lechia Gdańsk Wisła Kraków, 01-12-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
40
01.12.2019, 20:17
dzis tragedii nie bylo.owszem brak punktow ale i pozytywy w grze,jak nie idze to nie idzie , ale karta w koncu sie odwroci.....
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay