Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 01.12.2019, 20:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie chce mi się rozpisywać bo ewidentnie jesteś Januszem z zerowym pojęciem o lidze, więc tak na szybko:
- będąca na 13 tym miejscu Korona zebrała aż 4 punkty więcej
- z każdym zespołem z grupy spadkowej zagramy jeszcze dwa razy
- do rozegrania zostało 20 meczy (?).

To są fakty wynikłe ze spokojnej i rzeczowej analizy sytuacji.

Ale co tam oni juz wiedzą ze spadliśmy,pozostaje rozłożyć ręce i beczeć.Ludzie ile wy macie lat,w życiu tez zawsze tak narzekacie i od razu odpuszczacie? zastanówcie sie na podejsciem do tematu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.12.2019 o godz. 20:23.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując