wolfy napisał(a):

Nie chce mi się rozpisywać bo ewidentnie jesteś Januszem z zerowym pojęciem o lidze, więc tak na szybko:
- będąca na 13 tym miejscu Korona zebrała aż 4 punkty więcej
- z każdym zespołem z grupy spadkowej zagramy jeszcze dwa razy
- do rozegrania zostało 20 meczy (?).
To są fakty wynikłe ze spokojnej i rzeczowej analizy sytuacji.
|
Ale co tam oni juz wiedzą ze spadliśmy,pozostaje rozłożyć ręce i beczeć.Ludzie ile wy macie lat,w życiu tez zawsze tak narzekacie i od razu odpuszczacie? zastanówcie sie na podejsciem do tematu.