Kac napisał(a):

|
nie zaczna, a nawet jak zaczna to nie zdaza na tyle "wpasc" zebysmy sie utrzymali bo meczow ze slabymi juz coraz mniej, a inni jak widac te punkty juz zbieraja, a nie dopiero "zaczna"
|
Nie chce mi się rozpisywać bo ewidentnie jesteś Januszem z zerowym pojęciem o lidze, więc tak na szybko:
- będąca na 13 tym miejscu Korona zebrała aż 4 punkty więcej
- z każdym zespołem z grupy spadkowej zagramy jeszcze dwa razy
- do rozegrania zostało 20 meczy (?).
To są fakty wynikłe ze spokojnej i rzeczowej analizy sytuacji.
Możemy spaść? Jasne. Już spadliśmy? Nigdy w życiu.