Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 01.12.2019, 20:15
Kac napisał(a):Wyświetl post
nie zaczna, a nawet jak zaczna to nie zdaza na tyle "wpasc" zebysmy sie utrzymali bo meczow ze slabymi juz coraz mniej, a inni jak widac te punkty juz zbieraja, a nie dopiero "zaczna"
Nie chce mi się rozpisywać bo ewidentnie jesteś Januszem z zerowym pojęciem o lidze, więc tak na szybko:
- będąca na 13 tym miejscu Korona zebrała aż 4 punkty więcej
- z każdym zespołem z grupy spadkowej zagramy jeszcze dwa razy
- do rozegrania zostało 20 meczy (?).

To są fakty wynikłe ze spokojnej i rzeczowej analizy sytuacji.

Możemy spaść? Jasne. Już spadliśmy? Nigdy w życiu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując