wolfy napisał(a):

Acha.
Czekaj, ile my mamy straty do 13 miejsca? 4 punkty.
No tak, ni chuja nie da się tego odrobić w 20 kolejek.
Pomijam już to czy Raków dostanie licencję, ale nie rozumiem tego wiecznego .......enia. Rzygać już się od tego chce.
Tak, na 200% spadniemy, to już koniec, cztery punkty i 20 kolejek, matematycznie tylko możliwe.
To są dwa wygrane mecze, tak? Ja rozumiem że mamy teraz bardzo słabą serię, ale pisanie takich bzdur czemu służy?
|
Niby to tylko 4 punkty straty
Ale
15 pkt po 17 meczach drużyny na 13 miejscu to też jest swego rodzaju aberacja i trudno zakładać że się utrzyma
Przy 2 spadkowiczach zwykle do utrzymania potrzebne było 40 pkt, przy 3 to zapewne będzie 44-45
Oznacza to mniej więcej tyle że potrzebujemy co najmniej 33 pkt w pozostałych 20 meczach czyli musimy punktowac na poziomie pierwszej 5 licząc od następnej kolejki
Możliwe? Tak
Prawdopodobne? Mało, wyjątkowo malo
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"