Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 01.12.2019, 20:03
Gra dzis naprawde przyzwoita,az mozna by rzec dobra.Pierwsza połowa wrecz świetna.
To jest promyk nadzieji,bo seria 9 porażek wyglada bardzo zle.
Ale nawet z tym mamy ledwie 4 punkty do bezpiecznego miejsca.Kwestia wygrania 1 meczu i doskakujemy do rywali.
Niestetety mamy jakiegos niewyobrazalnego pecha ,bo mozna przegrac serie,ale te 9 porazek + Błekitni to jakis zły sen.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując