wolfy napisał(a):

|
Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy.
|
nie zaczna, a nawet jak zaczna to nie zdaza na tyle "wpasc" zebysmy sie utrzymali bo meczow ze slabymi juz coraz mniej, a inni jak widac te punkty juz zbieraja, a nie dopiero "zaczna"