Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 01.12.2019, 20:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy.
nie zaczna, a nawet jak zaczna to nie zdaza na tyle "wpasc" zebysmy sie utrzymali bo meczow ze slabymi juz coraz mniej, a inni jak widac te punkty juz zbieraja, a nie dopiero "zaczna"
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując