|
Dzisiaj walczyliśmy, ale niestety to za mało.
Jeszcze przydałoby się trochę w piłkę pograć.
A tacy ludzie jak Sadlok, czy Klemens i reszta obrony, to jakaś porażka.
Przede wszystkim gramy bardzo wolno, mało po ziemi.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|