Jagul napisał(a):

|
Ochłoń. Najpierw to my musimy zdobyć jakiś punkt. Potem zacznijmy rozmawiać o utrzymaniu.
|
To nie ja muszę ochłonąć, nie wrzucam tutaj płaczliwego pitolenia jak jest tragicznie bo cztery punkty straty.
Zagraliśmy z Lechią dobry mecz, mieliśmy więcej i lepszych sytuacji. Z meczu na mecz widać postępy, a graliśmy z czołówką ligi.
Lechia to drużyna z innej półki niż te z którymi się ścigamy. Podobnie Śląsk. Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy.
Nieustanna histeria niektórych jest męcząca. Jest źle, ale na pewno nie tragicznie.
Meliska, spacer, mniej internetu.