Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 01.12.2019, 19:57
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ochłoń. Najpierw to my musimy zdobyć jakiś punkt. Potem zacznijmy rozmawiać o utrzymaniu.
To nie ja muszę ochłonąć, nie wrzucam tutaj płaczliwego pitolenia jak jest tragicznie bo cztery punkty straty.
Zagraliśmy z Lechią dobry mecz, mieliśmy więcej i lepszych sytuacji. Z meczu na mecz widać postępy, a graliśmy z czołówką ligi.
Lechia to drużyna z innej półki niż te z którymi się ścigamy. Podobnie Śląsk. Jeżeli utrzymamy ten trend punkty zaczną niedługo wpadać, może od następnego tygodnia. Może nie. Zobaczymy.

Nieustanna histeria niektórych jest męcząca. Jest źle, ale na pewno nie tragicznie.

Meliska, spacer, mniej internetu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.12.2019 o godz. 20:02.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując