|
Jak na ostatnie miesiące, to był to przyzwoity mecz. Rzuca to promyk nadziei, ale nie daje powodów do optymizmu, bo znów nie zdobyliśmy nawet punktu. Zaczniemy punktować i grać coraz lepiej, to pojawi się we mnie optymizm i wiara, że się utrzymamy. Dopóki nie będzie punktów, to nawet najwspanialsza postawa na boisku niewiele da.
Do pracy, do przerwy zimowej jeszcze chwila.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|