Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 01.12.2019, 19:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Acha.
Czekaj, ile my mamy straty do 13 miejsca? 4 punkty.
No tak, ni chuja nie da się tego odrobić w 20 kolejek.

Pomijam już to czy Raków dostanie licencję, ale nie rozumiem tego wiecznego .......enia. Rzygać już się od tego chce.

Tak, na 200% spadniemy, to już koniec, cztery punkty i 20 kolejek, matematycznie tylko możliwe.

To są dwa wygrane mecze, tak? Ja rozumiem że mamy teraz bardzo słabą serię, ale pisanie takich bzdur czemu służy?
Ochłoń. Najpierw to my musimy zdobyć jakiś punkt. Potem zacznijmy rozmawiać o utrzymaniu.
Odpowiedz cytując