wolfy napisał(a):

Acha.
Czekaj, ile my mamy straty do 13 miejsca? 4 punkty.
No tak, ni chuja nie da się tego odrobić w 20 kolejek.
Pomijam już to czy Raków dostanie licencję, ale nie rozumiem tego wiecznego .......enia. Rzygać już się od tego chce.
Tak, na 200% spadniemy, to już koniec, cztery punkty i 20 kolejek, matematycznie tylko możliwe.
To są dwa wygrane mecze, tak? Ja rozumiem że mamy teraz bardzo słabą serię, ale pisanie takich bzdur czemu służy?
|
Ochłoń. Najpierw to my musimy zdobyć jakiś punkt. Potem zacznijmy rozmawiać o utrzymaniu.