|
Spadkowicz? Mamy 4 punktu do 13 miejsca więc spokojnie. Dzisiaj zdecydowanie najlepszy mecz od 2 miesięcy, jakby coś wpadlo byłoby przełamanie. Nie graliśmy z arka czy koroną tylko z dość solidną lechia, spokojnie. Widać progres, ważny mecz w piątek w Zabrzu, potem u siebie pogoń i wyjazd do Łodzi. Bardzo ważne 3 spotkania. A na wiosnę kolejnych 17.
Dużo wiary!
|