Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 01.12.2019, 19:46
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy spadkowicz już znany. Jak to powiedział Duńczyk w Banku Szkoda, cholera szkoda...
Tutaj się zebrało tyle niekorzystnych.zmiennych, że do utrzymania potrzebowalibyśmy takiej wiosny jak po wejściu Telefoniki, za Łazarza. A to jest niemożliwe
Acha.
Czekaj, ile my mamy straty do 13 miejsca? 4 punkty.
No tak, ni chuja nie da się tego odrobić w 20 kolejek.

Pomijam już to czy Raków dostanie licencję, ale nie rozumiem tego wiecznego .......enia. Rzygać już się od tego chce.

Tak, na 200% spadniemy, to już koniec, cztery punkty i 20 kolejek, matematycznie tylko możliwe.

To są dwa wygrane mecze, tak? Ja rozumiem że mamy teraz bardzo słabą serię, ale pisanie takich bzdur czemu służy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując