Bardzo przyzwoity mecz. Wynik wiadomo, że zły ale gra napawa optymizmem. Bardzo dobry mecz Chuki, brakło tylko jakiegos ostatniego podania. Mimo, że sytuacja w tabeli bardzo zla, nastrój lepszy niż po zenadzie w Bełchatowie.
AS82 napisał(a):

|
Niestety z para stoperow: Klemenz- Janicki sie nie utrzymamy nie ma chuja..Lechia wygrywa a stworzyla pol akcji. Jean Carlos patelnia meczu i to zjebal...
|
To jak jest? Para stoperów słaba czy Lechia nie stworzyła nawet pol sytuacji?