|
Jest coraz lepiej, stłamsiliśmy Lechię ale za mało spokoju i wyrachowania było przy sytuacjach strzeleckich. No i oech, inaczej się tego nie da nazwać.
Nawet stracony gol mocno pechowy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|