|
Od miesiecy nie widzialem takich statystyk po naszej stronie. Idzie to wszystko w dobra strone z tym.trenerem.
Oby nie nie bylo za pozno.
I tak trzeba dac mu przepracowac okres zimowy, dac kilku dobrych grajkow i jeszcze mozna marzyc.
Plus jest taki ze ta liga jest slaba i kazdy z kazdym moze wygrac.
|