|
No i setka Silvy... jak nie szło, to nie szło. Widać było, że chcieli. Zabrakło umiejętności i szczęścia. Ale jest inna gra. Podobał mi się dzisiaj Chuca, mimo że kilka podań tak w ostatniej chwili zagrał, widać że jednak potrafi zagrać, podać. Może coś z niego będzie. Pozostaje wierzyć.
|