Temat
:
[XVII kolejka]Lechia Gdańsk Wisła Kraków, 01-12-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
goodbay
Member
Od: 09.2017
Skąd: PB Krakow
Offline
#
12
01.12.2019, 09:23
Daj dzis Wisło z siebie wszystko...
Daj dzis piekne widowisko...
daj dzis radosc , goli grad...
wygrac z lechią nadszedł czas !!!!
goodbay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goodbay
Znajdź inne posty napisane przez goodbay