Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22083
Stary 30.11.2019, 12:04
Ja zastanawiałem się nad tym co mówił Obidziński o spadku.No sory ale myślę że KBJ muszą brać taką ewentualność pod uwagę i mieć plan B.Jest to w końcu bardzo realny scenariusz i nie można do tego podchodzić tak bez alternatywnie .Jeśli już TS ma stawiać teraz jakieś warunki to powinien zażądać właśnie przedstawienia rozwiązań na wypadek spadku do pierwszej ligi.Całą resztę można olać jeśli utrata ekstraklasowego bytu będzie się równać z upadłością
Powód: Błąd
Ostatnio edytowane przez krysztal : 30.11.2019 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując