Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22079
Stary 29.11.2019, 23:27
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Uważam ze akcja "stadion" z lata ubiegłego roku nie była przypadkiem.
Miasto musiało mieć dobre info co do sytuacji klubu i wbrew pozorom takim chamskim ruchem mogli nas ...uratowac.

Najdalszy jestem od chwalenia Majchra, ale ratujac swoje dochody przyspieszyli upadek MS. Mam jednak wątpliwosci czy pare głupich baniek było własciwym celem tej akcji

Ciekawe spostrzeżenie. Z perspektywy czasu faktycznie tak to trochę wygląda. Jest to tym bardziej możliwe, że sprawy w klubie (wyprowadzanie kasy) było prowadzone w tak nieudolny sposób, że nawet szeregowi pracownicy księgowi musieli przeczuwać ten syf. Łatwo zatem o jakiś wyciek informacji na zewnątrz.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując