|
Łatwo nie będzie, ale nawet remis na początek byłby dobry.
Oby nie 0-2 do przerwy i kolejna powtórka z rozrywki.
Trzeba jechać na tyłkach i wywalczyc dziś nawet 1 pkt, bo na wiosnę będziemy zaraz potrzebować serii marzeń do utrzymania...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 01.12.2019 o godz. 11:05.
|