Temat
:
[XVII kolejka]Lechia Gdańsk Wisła Kraków, 01-12-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
6
29.11.2019, 11:45
Mak trenował, obstawiam go w pierwszym. Czuję, że wyjdziemy tak:
Buchal - Sadlok, Klemenz, Wasyl, Burliga - Mak, Basha, Pawłowski, Silva, Kuba - Brożek
lub z Vukanem za Silve. Ewentualnie z Wojtkowskim za Pawłowskiego
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm