ślimak napisał(a):

|
Ja natomiast optymistą tu nie jestem. Musielibyśmy naprawdę solidnie zdominować tę ligę.
|
Nie ligę tylko co najwyżej grupę spadkową, bo tam zagramy 7 meczów.
Uważam, że dramatyzowanie że bez punktu nie mamy po co startować na wiosnę jest mocną przesadą, ale na pewno nasza sytuacja byłaby trudna.
Historia pamięta jednak przypadki dużo lepszych comebacków niż odrobienie 7-10 punktów w 17 kolejek...