Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85680
Stary 28.11.2019, 17:44
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Ja natomiast optymistą tu nie jestem. Musielibyśmy naprawdę solidnie zdominować tę ligę.
Nie ligę tylko co najwyżej grupę spadkową, bo tam zagramy 7 meczów.

Uważam, że dramatyzowanie że bez punktu nie mamy po co startować na wiosnę jest mocną przesadą, ale na pewno nasza sytuacja byłaby trudna.

Historia pamięta jednak przypadki dużo lepszych comebacków niż odrobienie 7-10 punktów w 17 kolejek...
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując