goodbay napisał(a):

Kabat , czyli wg Ciebie gdybysmy nawet nie zapunktowali jeszcze w tym roku , to na wiosne nic tylko sie polozyc?mysle jest to troche chujowy tok rozumowania , zwłaszcza ze na tę chwile mamy 4 pkt straty do Korony , a tymbardziej ze na wiosne moze sie jeszcze wiele wydarzyc nie koniecznie złego wiec pisanie o spadku czy koncu moze poprostu odłozmy,jest jeszcze ponad 20 kolejek do konca i tzeba wierzyc i walczyc!!
|
Jeżeli nie zapunktujemy w kolejnych czterech meczach, to w przyszłym roku statystycznie będziemy potrzebować np. 9-6-2. Wyobrażasz to sobie?