Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85671
Stary 28.11.2019, 13:42
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
A czy ja szukam dziury w całym? Rozumiem, że tu nic napisać nie można...
Można napisać, można skomentować co ktoś napisał. To działa w obie strony.

Twój post był kretyński na wielu poziomach (Żukow chyba nie mówi po polsku, dochodzi kwestia tłumaczenia, dla przykładu) i napisany tak żeby się na starcie dojebać, mimo że jeszcze nie ma do czego. Czego się spodziwałeś, "White Star Award"?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując