Brozinho_23 napisał(a):

|
A czy ja szukam dziury w całym? Rozumiem, że tu nic napisać nie można...
|
Można napisać, można skomentować co ktoś napisał. To działa w obie strony.
Twój post był kretyński na wielu poziomach (Żukow chyba nie mówi po polsku, dochodzi kwestia tłumaczenia, dla przykładu) i napisany tak żeby się na starcie dojebać, mimo że jeszcze nie ma do czego. Czego się spodziwałeś, "White Star Award"?