Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22069
Stary 28.11.2019, 13:40
Jaroo1 napisał: pamiętajmy, że jeszcze część kosztów to ciągnący się za nami syf spowodowany nieodpowiedzialnymi rzadami zarówno Cupiała jak i tych po nim tzn jakieś bezsensowne spory prawne, które wszystkie przegraliśmy, spłata długów piłkarzom, których już dawno się "nie pamięta", spłata 20 trenerów na raz... Także jeśli będziemy prowadzeni przez normalnych ludzi to też trochę kasy zaoszczędzimy na takich głupotach.

No właśnie nieprawda, bo Ci trenerzy i ciągnące się sprawy są długiem z lat wcześniejszych i nie są wliczane w zysk / stratę firmy z tego roku.

Nie wdawając się w szczegóły - publikacja Pana Piotra ich nie zawiera.

Ona zawiera nasze biężące zobowiązania i należności powstałe (zafakturowane) w tym roku kalendarzowym.

Z różnicy wynikającej z naszych tegorocznych zobowiązań i naszych tegorocznych należności wylicza się zysk i właśnie tym zyskiem opłacamy stare długi o których wspomniałeś.

Jedyny wyjątek mogą stanowić niekorzystne umowy podpisane wcześniej, które np. są w okresie wypowiedzenia i są fakturowane na bieżąco - nie dotyczy to trenerów i piłkarzy, bo Ci byli fakturowani tak jak to stało w zapisach ich umowy. A my spłacamy te zobowiązania grubo po terminie na podstawie ugód a nie na podstawie bieżących dokumentów.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 28.11.2019 o godz. 13:46.
Odpowiedz cytując