MaLk napisał(a):

Zapominasz, że z punktu widzenia licencji są dwa rodzaje długów - tzw. licencyjne i pozalicencyjne.
Zobowiązania wobec miasta i TF akurat mają charakter pozalicencyjny i wpływ na licencję mają tylko pośredni. Czyli z punktu widzenia oceny ogólnej sytuacji finansowej klubu i zapewnienia ciągłości funkcjonowania (pewności kontynuowania działalności) klubu, a w przypadku miasta dodatkowo w kontekście ewentualnego wpływu na możliwość korzystania ze stadionu R22.
|
Dług wobec TF ma charakter licencyjny, nie mówimy tu o przekazanym długu wewnętrznym tylko sumie jaką TS miał zapłacić TF, która została rozłożona na raty.
Co do miasta - wyobrażasz sobie niepłacenia miastu? Pamiętasz niedawne artykuły w gazetach zainspirowane przez magistrat?
Jest jeszcze kwestia odsetek i ew. kar umownych za niedotrzymanie terminów.
Nie mamy wielkiej elastyczności w kwestiach spłaty, tylko UFA zgodziła się na rozłożenie kosztów.