Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22068
Stary 28.11.2019, 13:39
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Zapominasz, że z punktu widzenia licencji są dwa rodzaje długów - tzw. licencyjne i pozalicencyjne.

Zobowiązania wobec miasta i TF akurat mają charakter pozalicencyjny i wpływ na licencję mają tylko pośredni. Czyli z punktu widzenia oceny ogólnej sytuacji finansowej klubu i zapewnienia ciągłości funkcjonowania (pewności kontynuowania działalności) klubu, a w przypadku miasta dodatkowo w kontekście ewentualnego wpływu na możliwość korzystania ze stadionu R22.
Dług wobec TF ma charakter licencyjny, nie mówimy tu o przekazanym długu wewnętrznym tylko sumie jaką TS miał zapłacić TF, która została rozłożona na raty.
Co do miasta - wyobrażasz sobie niepłacenia miastu? Pamiętasz niedawne artykuły w gazetach zainspirowane przez magistrat?
Jest jeszcze kwestia odsetek i ew. kar umownych za niedotrzymanie terminów.

Nie mamy wielkiej elastyczności w kwestiach spłaty, tylko UFA zgodziła się na rozłożenie kosztów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując