Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22066
Stary 28.11.2019, 13:11
Z liczb wynika jedno. Nie ma palenia gotówki (jak to mówi Obi), to spółka może działać i spłacać długi. Warunek: ekstraklasa.

Wyjdzie z długów jak mówił Obi perspektywa optymistyczna założona na 5 lat. I przy wzroście praw medialnych jest to jak najbardziej możliwe.

Nawet przy mniejszym wsparciu kibiców zysk operacyjny na poziomie 4-5 mln rocznie ciągnąłby nas do przodu.
Odpowiedz cytując