|
Z liczb wynika jedno. Nie ma palenia gotówki (jak to mówi Obi), to spółka może działać i spłacać długi. Warunek: ekstraklasa.
Wyjdzie z długów jak mówił Obi perspektywa optymistyczna założona na 5 lat. I przy wzroście praw medialnych jest to jak najbardziej możliwe.
Nawet przy mniejszym wsparciu kibiców zysk operacyjny na poziomie 4-5 mln rocznie ciągnąłby nas do przodu.
|