Wyświetl pojedynczy post
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85665
Stary 28.11.2019, 00:10
Po przeczytaniu tych artykułów to wydaje mi się, że to jest jeden z tych zawodników co myślą, że tą ligę wygrają ,,na stojąco" oraz miejsce w podstawowym składzie będą mieli ,,z urzędu", a jak nie to zaczną się bunty, narzekania itp. Trochę już tu takich było, ale obym się w jego przypadku mylił!
Odpowiedz cytując