|
Po przeczytaniu tych artykułów to wydaje mi się, że to jest jeden z tych zawodników co myślą, że tą ligę wygrają ,,na stojąco" oraz miejsce w podstawowym składzie będą mieli ,,z urzędu", a jak nie to zaczną się bunty, narzekania itp. Trochę już tu takich było, ale obym się w jego przypadku mylił!
|