Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22053
Stary 27.11.2019, 23:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zapominacie że żeby w ogóle grać w Ekstraklasie trzeba dostać licencję. My po prostu nie mamy pola manewru, bez spłaty długów w terminie przestajemy istnieć. A miasto i TeleFonika nawet nie chce słuchać o rozłożeniu spłat w czasie, do tego TS też by chciał ciągnąć kasę...
Zapominasz, że z punktu widzenia licencji są dwa rodzaje długów - tzw. licencyjne i pozalicencyjne.

Zobowiązania wobec miasta i TF akurat mają charakter pozalicencyjny i wpływ na licencję mają tylko pośredni. Czyli z punktu widzenia oceny ogólnej sytuacji finansowej klubu i zapewnienia ciągłości funkcjonowania (pewności kontynuowania działalności) klubu, a w przypadku miasta dodatkowo w kontekście ewentualnego wpływu na możliwość korzystania ze stadionu R22.
Odpowiedz cytując