Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22052
Stary 27.11.2019, 22:50
Tak na zdrowy rozum, to skoro dostaliśmy w tym roku, to nie wyobrażam sobie, że nie mielibyśmy dostać w przyszłym.
Tu Jadczak może mieć akurat rację, że Ekstraklasa nie może sobie pozwolić na to, żeby nam kłody pod nogi rzucać, bo liga bez Wisły byłaby zwyczajnie mniej atrakcyjna. Choć oczywiście Twoje obawy nie są pewnie zupełnie bezpodstawne.

A co do pospolitego ruszenia to mi się wydaje, że bezmiar dupy w której aktualnie jesteśmy sportowo paradoksalnie jest szansą, żeby znowu skutecznie sięgnąć do kieszeni kibiców, trudno, po prostu trzeba to zrobić i już.
Celowa zrzutka na transfery teraz w okolicy świąt myślę, że byłaby strzałem w dziesiątkę. Nie chcesz patrzeć na taki kształt tabeli jak widzisz teraz: rzuć kasę. Tylko, żeby to było naprawdę celowe i potem fajnie transparentnie rozliczone.
Ostatnio edytowane przez masada : 27.11.2019 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując