|
Również podpisuje się pod tym, że liczby mówią same za siebie. Nie trzeba mieć magistra z ekonomi żeby dojść do wniosku, że obecna ekipa wykonuje świetna robotę.
Jeśli oficjalnie przejmą władzę to dług stopnieje do 24mln. Byle utrzymać się w esa i klub będzie pomału wychodził na prostą. A docelowo może stać się jedynym w Polsce który będzie sam na siebie zarabiał.
|