|
W suchych liczbach wygląda to fajnie. Zakładając, że Trio przejmie SA (4.5 mln zamieni się jak rozumiem wtedy we wkład w klub i nie będzie liczone do długu) to zredukowano 1/3 długu przez rok. Nowy sponsor, ptaszki ćwierkają o jakimś kolejnym. Paradoks tej sytuacji polega na tam, że im lepiej idzie SA tym trudniej będzie się Trio dogadać z TS i ustalić warunki przejęcia.
|