Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22250
Stary 26.11.2019, 14:32
takie hipotetyczne i marzycielskie - czy Kuba mógłby wykorzystać znajomości w Dortmundzie i stamtąd dwóch trzech ludzi ściągnąć do nas? oczywiście ludzie z drugiej drużyny. zapewne nie byliby gorsi niż nasi obecni piłkarze a pewnie chcieliby się pokazać
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując