|
takie hipotetyczne i marzycielskie - czy Kuba mógłby wykorzystać znajomości w Dortmundzie i stamtąd dwóch trzech ludzi ściągnąć do nas? oczywiście ludzie z drugiej drużyny. zapewne nie byliby gorsi niż nasi obecni piłkarze a pewnie chcieliby się pokazać
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|