Konrad. napisał(a):

To po pierwsze. A po drugie, wczoraj jadczak napisał: Znowu, inteligenty facet taki jak ty, zapewne przeklinając w duchu jadczaka i wyzywając od sk..., grzecznie by odpowiedział: "dziękuje panie szymonie za informacje, jak najszybciej zbadam sprawę i udzielę panu informacji". Tymczasem nasz prezes - klubu którego wizerunek w mediach jest najgorszy w historii, nie potrafi odpowiedzieć na takie proste pytanie.
|
Oczywiście dla poprawy PRu powinien odpowiedzieć Szymusiowi coś w stylu - badamy sprawę i tyle.
Ale czy nie jest tak, że mamy GIODO, RODO i uj wie co tam jeszcze i pracodawca nie może udzielić nikomu z zewnątrz informacji na ten temat?
Byłbyś zadowolony gdyby jakiś dziennikarzyna miał podejrzenia wobec np twojego bliskiego kolegi z pracy i zażyczył sobie informacji o twojej umowie bo przecież na pewno współpracowałeś z nim?
Z innej beczki, może by się Szymuś zajął innymi patologiami w ekstraklapie? Mam wrażenie, że widzi tylko to co u nas, szmaty z pdw na innych stadionach mu nie przeszkadzają.