MaLk napisał(a):

Małżonka naszej pośredniczki w transferach na przykład?
Nie no, ja rozumiem potrzeby argumentowania za wszelką cenę, że dyskutant nie ma racji, nie róbmy sobie jaj, że przed superwizjerem nikogo ważnego nie zatrzymali.
|
W maju chyba jeszcze Zielak, a Misiek uciekł do Włoch. No ale nie siedzę w temacie, więc nie dam sobie za to ręki uciąć.