Oj tam, w C+ od lat .......a glupoty o mitycznej "ulozonej lewej nodze, nie raz udowodnil... bla bla bla". Daje Skowronkowi czas do konca przerwy zimowej, jak nie zmieni Sadloka jako wykonawcy sfg na wiosne, znaczy że trafil nam sie kolejny ogryzek na ławce trenerskiej
