wolfy napisał(a):

Jadczak większość informacji powtórzył po GK i DP. I w odróżnieniu od nich zrobił to po zatrzymaniach, kiedy policja i prokuratura zawijała już interesantów.
Nie żeby nic dobrego nie zrobił ale nie piszesz prawdy w kwestii innych dziennikarzy.
|
Superwizjer też był po zatrzymaniach?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."