|
Dobra, na pocieszenie - Śląsk aktualnie to topowa drużyna Ekstraklasy, przed nami miał serię trzech zwycięstw. Byliśmy słabsi, ale nie składałbym broni.
Janicki na ławce i posadzenie Niepsuja pokazuje że trener reaguje na błędy w obronie. Nie wiem czy formacja Burliga - Wasyl - Klemenz - Sadlok to aktualnie nie jest nasz maks w defensywie. Absolutnie nie monolit, ale widać było poprawę.
Vukan chyba powinien na stałe usiąść, z przodu niewiele zrobił, z tyłu strata na gola. Znowu. Reszta zespołu w sumie nie ma chyba tylu niebezpiecznych strat co on. Kompletnie leje na to że traci w niebezpiecznej strefie i będzie kontra próbując zagrań na które jest za słaby technicznie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.11.2019 o godz. 16:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|