Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 25.11.2019, 14:27
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
narkotyki , alkohol ...niczym nie blysnłaś ......skoro nie widzisz problemu to nie mam o czym z tooba polemizowac ( trudne slowo) ......to juz nawet nie jest problem .....to dalszy ciag agonii - a respiratorem - przez chwile bylo TRIO celebrytow .....( konflikt z dupy z Ts tylko to potwierdza , trzeba na kogos zwlaic odpowiedzialnosc ) ....na tym wszystkim stracil tylko KUBA , ktos kto poswiecil zakonczebnie kariery na ten caly szlam gowniany .......( choc , takszczerze nie zdziwilbym sie jkaby KUBA rocil kiedys jeszcze ) ........wracajac do tematu ....atakuj , szydz , rob wszystko to co wiekszosc ludzi na forum ......WSZYSCY BOICIE SIE PRAWDY ...niestety
Dopalacze też rzuć.
.
.
.
Wczoraj miałem wrażenie, że w tej drużynie tylko Kuba się stara... ustawia, pokazuje, macha rękami, próbuje... reszta się tylko przygląda... :/
Mam nadzieję, że ten Zhukov wniesie trochę świeżości do gry, bo widać, że umiejętnosci to on ma.
Ostatnio edytowane przez regan : 25.11.2019 o godz. 14:29.
Odpowiedz cytując