|
Rzuciło się w oczy, że zawodnicy grali bardziej kompaktowo, bliżej siebie, asekurowali dobrze. Tu widać pomysł, jednak do takiej gry w ataku trzeba mieć szybkie i solidne skrzydła. Kuba, trzeba wierzyć, że jeszcze w tych 4 meczach złapie formę, ale na drugim skrzydle Boguski jest fatalny, może jak Mak wróci.
Ponadto do takiej gry w środku pomocy trzeba gości w formie, a u nas wszyscy są z formą w lesie. Źle się patrzy na Bashe zupełnie bez formy, o Vukanie nie wspomne. Silva jest słaby, Pawłowski daje nadzieje, jakieś pojęcie ma.
Cóż, trzeba szukać jeszcze punktów w tym roku. Może w Zabrzu i w Łodzi.
|