Wyświetl pojedynczy post
mAnS
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 25.11.2019, 08:24
Pisałem o tym wczesniej ale powtórze... żaden szanujacy sie inwestor nie wejdzie do Wisły dopóki sprawy praw autorskich, przejrzystego układu z miastem w kwestii stadionu i dobrze zarzadzanymi finansami nie będĂ. miały miejsca. Bez inwestora Wisłę czeka upadek. Czy na zawsze, czy na 4-5 sezonów tego nikt nie wie ponieważ kwestią sporną jest stadion należacy do Krakowa więc w każdym momencie włodarze mogą wymyślić coś nowego.. Tak czy siak widać brak wiary i to szczególnie wśród piłkarzy bo widzą i czują jaka jest oraesja a jakie mają wyniki.
Odpowiedz cytując